Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Portal

Movies, cartoons and much more
 
SatursSaturs  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  MeklētMeklēt  ReģistrētiesReģistrēties  Ieiet  

 

 Jackass: Number Two (2006)

Go down 

tavs vertejums par filmu?
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
Apskatīt rezultātus
AutorsZiņojums
Marshalz
1.līmenis
1.līmenis
Marshalz


Number of posts : 2
Age : 30
Location : Stende
Registration date : 24.03.08

Jackass: Number Two (2006) Empty
PostTēma: Jackass: Number Two (2006)   Jackass: Number Two (2006) Icon_minitimePirmdiena Marts 24, 2008 2:14 pm

Jackass: Number Two (2006) Poster

Directors: Jeff Tremaine
Izlaišanas datums: 22 Septembris / 2006. gads.
Reitings: 8/10

Es ceru, ka man nav tagad jāmocās un jādara neiespējamais, mēģinot jums izstāstīt, kas ir Jackass. Visi tāpat to vismaz ir redzējuši un zin, kas tas ir un tas nozīmē, ka jums šo pilnīgi trako frīku izdarības vai nu riebjas vai pamatīgi izklaidē. Ja, jums Jackass nepatīk, tad varat tālāk nelasīt, jo mans viedoklis neko nemainīs un vismaz šīs filmas sakarā īpaši strīdēties nav jēgas. Paši vien esat vainīgi, ka nevarat novērtēt vienu no gada smieklīgākajām filmām.
Jackass: Number Two ir uzbūvēts tieši pēc tās pašas shēmas kā pirmā filma, proti, tajā nav nekāda sižeta, vienkārši pusotras stundas laikā mums ir iespēja novērot Knoxville un co., pilnīgi nesaistītos, supertrakos izgājienus, kuru laikā cilvēka fiziskā un mentālā izturība tiek pārbaudīta līdz pēdējam limitam. Es pat teiktu, ka šoreiz viņi triki ir vēl perversāki, vēl pretīgāki un pat vēl bīstamāki. Nesen runāju ar vienu draugu, kurš filmu bija redzējis jau kopš kāda laika un šis pēc filmas noskatīšanās man teica, ka Jackassi vairs ne ar ko nevar pārsteigt un ja var, tad kādam filmas laikā ir jāiet bojā. Savādāk nav jēga. Un savā ziņā es tam piekrītu, jo filmas laikā man ne vien nāca smiekli par viņu jociņiem, bet pat palika nelabi (kunģa sula uzgāja augšā) kā arī palika patiesi bails par šo nabagu dzīvībām.
Bet es neslēpšu pašu faktu, ka filma ir idiotisma kalngals. To, ko viņi dara šajā filmā var izdarīt tikai pilnīgi aptaurēti cilvēki. Bet atšķirībā no daudziem citiem komiķiem, kuri izceļās "zem jostas" tipa humoru, viņi zin kā šo idiotismu parādīt - un tur slēpjas viņu talants kā arī pierādījums, ka varbūt viņi nav galīgi infantīļi. Dažreiz lielie smiekli nāk nevis tāpēc, ka kādam tiek iesists pa galvu vai kāds aizlido pa gaisu. Nē, tas nav pats smieklīgākais. Pats smieklīgākais ir tas kā viņi sagatavo šo joku un kā viņi parāda sekas. Ļoti smalki. Un, protams, ir jāatzīst, ka šo tipāžu lielākais trumpis ir viņu šarms - atšķirībā no visādiem deģenerātiem ala Dirty Sanchez, Jackass ir savākušies lai sevi pamocīt, bet tajā pašā laikā labi pavadīt laiku. Katram ir izteikts raksturs vai kāda interesanta īpašība (izņemot to duriku Bam, bet viņš filmas laikā cieš visvairāk - hehe) un tāpēc, vismaz filmas garumā, viņi nekad neapnīk (Man ātri apnika Jackass seriāli, jo lielās dozās to nevar skatīties).
Vēl gribēju pieminēt, ka homofobiem šo filmu skatīties nevajag, jo daudzos skečos ir jūtams izteiks homoerotisks noskaņojums - es neatceros, ka kādā filmā tik daudz būtu redzēti kaili vīrieši, pie tam attiecīgajos tuvplānos. Ko nu ko, bet savus locekļus viņi pamocīt ir gatavi vienmēr. Kā jau esat pamanījuši, es izvairījos no ainu aprakstīšanas, jo no visas sirds jums iesaku skatīties to filmu neko nezinot. No vienas puses jūs zinat, ko no viņiem sagaidīt, no otras puses nianses ir ļoti negaidītas un neprognozējamas. Bet savādāk, ļoti izklaidējošs kino. Jā, es to nosaucu par kino.
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Jackass: Number Two (2006)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Cars (2006) Vāģi
» Rocky Balboa (2006)
» Days of Glory (2006) Slavas dienas
» Ice Age: The Meltdown (2006) Ledus laikmets: atkusnis

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Portal :: Filmas apraksti :: Komēdijas-
Pāriet uz: